KGHM SPS Chrobry Głogów wygrywa mecz 4. kolejki Tauron 1. Ligi. Mecz z PSG KPS Siedlce był bardzo emocjonujący dla kibiców z Klubu Kibica SPS, którym głogowscy siatkarze zgotowali piękne widowisko sportowe.

Mecz trwał 5 setów! A głogowianie walczyli z całych sił przy głośnym wsparciu swoich wiernych kibiców!

kibice wspierają zawodników na meczu siatkówki

Sety: 25:17, 23:25, 25:20, 22:25, 13:15.

Gospodarze zaczęli spotkanie mocno, dyktując własny styl gry. Odpowiedzieliśmy tym samym w drugim secie, który wygraliśmy 25-23. Przewaga wróciła do drużyny z Siedlec w trzecim secie, wygranym przez nich 25:20. W tym momencie wiedzieliśmy, że przy tak wyrównanym poziomie spotkania nie możemy się poddać, musimy walczyć, musimy wygrać ten mecz pokazując mocny charakter. I tak też się stało. Przy wspaniałym dopingu naszych kibiców, którzy w kilka osób kompletnie zdominowali pełną halę w Siedlcach wygrywamy czwartego seta 25:22. W tie-breaku udało się nam wywalczyć kilku punktową przewagę, która bardzo nam się przydała, ponieważ gospodarze łatwo nie dali za wygraną. Ostatnią partię wygrywamy 15:13, a całe spotkanie 3:2.

piszą zawodnicy KGHM SPS Chrobry Głogów.
radość po wygranej siatkarze i kibice SPS Chrobry Głogów cieszą się ze zwycięstwa

Bartek Skorek zdobył tytułu MVP spotkania. Na wyróżnienie zasługują także zawodnicy w kwadracie, którzy razem z Klubem Kibica przez pięć setów wpierali głośnym dopingiem chłopaków przy siatce. To było piękne spotkanie!

– Gratulacje dla chłopaków, że wytrzymali ten mecz. Nieoceniona była tu pomoc i doping naszych kibiców, którzy stawili się w Siedlcach i nas wspierali. Mam nadzieję, że teraz będzie więcej wiary w chłopakach. Muszą uwierzyć w to co robimy na treningach.

mówi Dominik Walenciej trener KGHM SPS Chrobry Głogów.
MVP spotkania Bartek Skorek

Jechać za nami taki kawał drogi, to samo w sobie zasługuje na oklaski. Lecz ich dzisiejszy występ dodał nam wiatru w żagle i dzięki nim znaleźliśmy siły i wiarę, gdy zaczynało jej brakować. Kochani, dziękujemy!

piszą zawodnicy SPS o swoich kibicach.

Kolejne spotkanie SPS zagra na wyjeździe w Nowej Soli. Mecz w najbliższą sobotę o godz. 17:00.

Zdjęcia: Tygodnik Siedlecki, Sport Siedlce