W minioną sobotę w Jordanowie Śląskim odbył się III Puchar Dolnego Śląska w Judo. UKS GKJ reprezentowało 8 zawodników. Dwa złote medale zdobyła Zuzanna Czechowska, która startowała w swojej kategorii jak i w roczniku starszym, gdzie również nie miała sobie równych. Fenomenalnie pokazał się Wojciech Różycki, który wygrał kategorie + 66kg . Trzecie miejsce przypadło Oliwierowi Szymczakowi w kat. -35 kg. 4 miejsce wywalczyła Antonina Gierlak a 5 miejsce Hanna Rembowska.

W ten sam dzień w Tarnowie Podgórnym na zawodach COPA POLAND III GI & NO GI organizowanych przez TAGA BJJ Competition startowało dwóch zawodników, którzy zdobyli:

srebrny medal – Bryan Bednarowski w konkurencji NO GI

dwa brązowe medale -Bartosz Grudzień w konkurencji GI oraz NO GI zdobył

Niedzielny turniej Ogólnopolskiej Ligii Dzieci i Młodzieży w Ju-jitsu Sportowym rozegrał się w Katowicach. Tam walczyło 8 zawodników GKJ w różnych formułach, którzy zdobyli: