KGHM SPS Chrobry Głogów ugrywa seta w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki i spotkanie kończy się wynikiem 1:3.

Po wygranej z Arką Chełm na parkiet przy Szkole Podstawowej nr 3 wyszła inna drużyna. Pierwszy set z Lechią zawodnicy Chrobrego grali jak z nut i kończą wynikiem 25:20. Nie tego Lechici spodziewali się po Chrobrym.

Tą samą świetną grą weszliśmy w drugą część spotkania. Wychodzimy na kilkupunktowe prowadzenie (18:15), czuliśmy, że naprawdę możemy przedłużyć naszą serię zwycięstw. Lecz kilka niewykorzystanych okazji w ataku spowodowało, że zaprosiliśmy naszych gości do wyrównanej walki w końcówce. A w tej siatkarze z Tomaszowa Mazowieckiego okazali się zwyczajnie lepsi. (22:25). Trzecia partia to walka punkt za punkt, lecz goście ponownie wykorzystują nasze nieskończone akcje (21:25). Ostatnia część meczu już od początku nie szła po naszej myśli. Lechia wyszła na spore prowadzenie już na początku seta i nie dała nam wrócić do walki na przewagi (17:25). Koniec końców historia z pierwszej rundy się powtarza i ulegamy Lechii 3-1.

komentują zawodnicy KGHM SPS Chrobry Głogów.

Sety 25:20, 22:25, 21:25, 17:25.

Ogromny progres w drużynie. Choć mecz nie zakończył się wygraną, to zawodnicy powinni być dumni ze swojej waleczności i umiejętności. To jest dobra drużyna. Jesteśmy z nimi całym sercem

mówią kibice z Klubu Kibica SPS Chrobry Głogów.

Najlepiej punktującym zawodnikiem meczu był Paweł Gryc, który zdobył aż 22 punkty! Filip Balasz – 15, a Jędrzej Kaźmierczak – 8.

Kolejny mecz KGHM SPS Chrobry Głogów rozegra na wyjeździe z REA BAS Białystok.

zdjęcia: M. Dytwińska-Gawrońska