Głogowscy tenisiści z sukcesami na turnieju w Słupsku
W miniony weekend, miłośnicy tenisa z całego kraju zjechali się do Słupska, aby wziąć udział w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa "Sprawni-Razem". Zawody przyciągnęły zawodników z różnych województw, a głogowscy tenisiści pokazali się tam z jak najlepszej strony.
  1. Sukcesy głogowskich tenisistów w Słupsku.
  2. Wyróżnienia w kategorii powyżej 18 lat.
  3. Polska reprezentacja na Mistrzostwa Świata we Francji.

W kategorii singli mężczyzn powyżej 18 lat, Mateusz Stusiński z GTT Głogów zdobył pierwsze miejsce, co jest ogromnym sukcesem dla naszego miasta. Kamil Wyskida z Czerska zajął drugie miejsce, a Marcin Łakiewicz z Kłodzka uplasował się na trzeciej pozycji. Czwarte miejsce przypadło Mateuszowi Szałkowi z Głogowa.

W rywalizacji singlowej kobiet powyżej 18 lat, dominowały zawodniczki z Czerska. Natalia Babińska zdobyła pierwsze miejsce, a Dorota Kostka zajęła drugą pozycję.

Deblowe zmagania w kategorii powyżej 18 lat przyniosły kolejne sukcesy. Natalia Babińska i Dorota Kostka z Czerska triumfowały, zdobywając pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasowali się Kamil Wyskida i Szymon Chojnacki. Mateusz Szałek i Mateusz Stusiński z Głogowa zajęli trzecie miejsce.

Turniej w Słupsku pokazał, że "Sprawni-Razem" to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także doskonała okazja do integracji i wymiany doświadczeń między zawodnikami z różnych regionów Polski.

Najlepsi zawodnicy z turnieju w Słupsku będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata VIRTUS w Annecy we Francji, które odbędą się w dniach 7-15 września 2024 roku. Wśród reprezentantów znajdą się Mateusz Stusiński, Kamil Wyskida, Natalia Babińska oraz Dorota Kostka z Czerska.