Letnia Scena Mayday powraca z nowymi koncertami w Głogowie
Gotowi na letnie rytmy? Pod klubem Mayday czeka na Was wyjątkowe wydarzenie muzyczne! Już 14 czerwca o godzinie 17:00 rozpocznie się Letnia Scena MAYDAY, gdzie usłyszymy najlepsze house'owe brzmienia.
  1. Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca od godziny 17:00.
  2. Wstęp na imprezę jest darmowy.
  3. Wystąpią: Madben, C-TEK, Majorovska, Ghost Pecan i Bit-o-mancer.
  4. Atrakcje: letnie house'owe brzmienia i strefa relaksu z leżakami.

Letnia Scena MAYDAY to cykl muzycznych wydarzeń, które co miesiąc przyciągają miłośników różnorodnych brzmień. Czerwcowa edycja zapowiada się wyjątkowo gorąco, a to za sprawą energetycznych dźwięków house, które rozgrzeją publiczność.

Impreza odbędzie się pod klubem Mayday przy ulicy Perseusza, gdzie od godziny 17:00 będziecie mogli delektować się muzyką serwowaną przez znakomitych DJ-ów. Wśród nich znajdą się Madben, C-TEK, Majorovska, Ghost Pecan oraz Bit-o-mancer, którzy zapewnią niezapomniane wrażenia dźwiękowe.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą znajomych! Organizatorzy przygotowali strefę relaksu z wygodnymi leżakami, gdzie będzie można odpocząć i delektować się letnimi brzmieniami. To doskonała okazja, aby spędzić popołudnie w towarzystwie dobrej muzyki i przyjaciół.

Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym. Nie przegapcie tej okazji, aby poczuć letnie klimaty i zanurzyć się w świecie house'u.


Na podstawie: UM Głogów