Jerzy Górski otwiera pierwszy ogródek w ramach cyklu
Jerzy Górski zaprasza na pierwsze spotkanie w ramach cyklu "Mamo, Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną!" - już dziś o godzinie 16:00 na placu między ulicami Leszka Białego i Piasta Kołodzieja. To doskonała okazja, by spędzić czas z rodziną w aktywny sposób!

Rozpoczęcie cyklu spotkań zdrowotnych dla rodzin

Dzisiaj, 26 czerwca, o godzinie 16:00 na placu między ulicami Leszka Białego i Piasta Kołodzieja odbędzie się inauguracja cyklu spotkań pod hasłem "Mamo, Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną!". Jerzy Górski, inicjator wydarzenia, zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej aktywności fizycznej. To pierwsze z serii czterech spotkań, które mają na celu promowanie zdrowego trybu życia wśród rodzin.

Harmonogram kolejnych spotkań

W ramach cyklu "Mamo, Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną!" zaplanowano cztery spotkania. Po dzisiejszym wydarzeniu, kolejne odbędą się 10 lipca, 31 lipca oraz 21 sierpnia. Każde spotkanie będzie miało miejsce na tym samym placu, między ulicami Leszka Białego i Piasta Kołodzieja. Organizatorzy przygotowali różnorodne atrakcje, które mają zachęcić całe rodziny do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Aktywność fizyczna dla każdego

Cykl spotkań "Mamo, Tato, chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną!" to doskonała okazja, aby włączyć się w aktywność fizyczną, poprawić kondycję i zdrowie, a także spędzić czas w gronie najbliższych. Organizatorzy serdecznie zapraszają całe rodziny, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania w ćwiczeniach. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie z innymi mieszkańcami miasta zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Nie przegapcie tej szansy na aktywny wypoczynek i zdrową zabawę! Do zobaczenia na placu między ulicami Leszka Białego i Piasta Kołodzieja!


Według informacji z: Urząd Miasta w Głogowie