W ubiegłą sobotę (28.01), w meczu 19. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn AZS AGH Kraków pokonał SPS Chrobry Głogów 3:0 (25:20, 25:23, 31:29).

W pierwszym secie rewanżu gra długo była wyrównana. Dopiero w końcówce tej partii nastąpiła seria punktowa AZS AGH, która dała im zwycięstwo.

Początek drugiego seta nie był pomyślny dla gospodarzy – przegrywali 0:3 oraz 1:5. Jednak podopieczni trenera Andrzeja Kubackiego szybko odrobili straty 10:11 i już do końca toczyła się wyrównana gra (20:20). AZS AGH w końcówce uzyskał przewagę 23:21 i już ją utrzymał.

W trzeciej partii AZS AGH rozpoczął od przewagi 10:5. Pomarańczowo-czarni odrobili straty i byli bliscy do doprowadzenia do czwartej partii, jednak krakowianie obronili się w grze na przewagi i tym samym dopisali kolejne punkty do swojego konta.

Kolejny mecz domowy SPS-u już 4 lutego. Głogowianie powalczą o ligowe punkty z Exact Systems Norwid Częstochowa.