Listwa maskująca karnisz

Coraz częstszym sposobem na podkreślenie nowoczesnej aranżacji wnętrza mieszkania jest zabudowa karnisza ozdobną listwą. Czasy, w których królowały dekoracyjne, wychodzące na pierwszy plan, umiejscowione przy sufitach karnisze, bezpowrotnie minęły. Obecnie stanowią nieatrakcyjny dodatek, psujący spójność całego pomieszczenia.

Najlepszym sposobem aby pozbyć się niemodnego dodatku jest ukrycie go za listwą maskującą karnisz. Produkt zyskał popularność wśród klientów za sprawą przystępnej ceny i łatwości z jaką można dzięki niemu odmienić oblicze wnętrza swojego domu. Różnorodność wzorów i profilowań pozwoli dostosować go do każdego rodzaju pomieszczenia, co powinno usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Zabudowa karnisza została zaprojektowana tak aby można było ją łączyć z listwami przysufitowymi. Tworzone są wraz z nimi pasujące do siebie zestawy elementów, wspólnie komponujących elegancką dekorację górnej partii wnętrza.

Karnisz sufitowy z maskownicą będzie prezentował się zjawiskowo w nowoczesnych, minimalistycznie zaaranżowanych pomieszczeniach. Subtelnie zakrywając najwyżej usytuowaną część zasłony doda wnętrzu eleganckiego i ponadczasowego stylu. Listwa maskująca karnisz występuje również w wersji, do której można zamontować taśmę LED. Odpowiednio dobrana dekoracja, w połączeniu z energooszczędnym oświetleniem, podkreśli oryginalność wnętrza i stworzy w nim przytulny nastrój.

Zabudowa karnisza sprawdzi się również w domach i mieszkaniach utrzymanych w stylu klasycznym. Listwy maskujące karnisz występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu będą w stanie zakryć modne kiedyś, duże i bogato zdobione karnisze. Dodatkowo, listwy można pomalować na dowolny kolor farbami przeznaczonymi do wnętrz. Ważne aby nie posiadały w swoim składzie rozpuszczalnika. Możliwość nadania barwy sprawi, że karnisz sufitowy z maskownicą odnajdzie się wszędzie tam gdzie chcemy niewielkim kosztem i wysiłkiem, spektakularnie odmienić lub tylko odświeżyć wygląd pomieszczenia.