Piłkarski Chrobry uczestniczył w Akcji Choinka dla głogowskich domów dziecka.

Akcję Choinka organizuje Brose Sitech sp. z o.o. i w ramach niej przekazała prezenty wszystkim dzieciom z Domu Dziecka w Głogowie.

Każde z tych dzieci ma swoje życzenia lub marzenia i podzieliło się nimi w liście do Św. Mikołaja. Listy trafiły do Brose Sitech, którego pracownicy je otwierali, czytali i… spełniali wszelkie życzenia.

piszą do nas z Chrobrego Głogów S.A.

Łącznie obdarowanych zostało ponad 60 podopiecznych wszystkich głogowskich placówek, ale zanim to nastąpiło, cała grupa została zaproszona na obiekty Chrobrego Głogów.

Wspierając to wydarzenie, poza udostępnieniem hali, mieliśmy przyjemność zorganizować turniej piłkarski. Poprowadzili go ci, którzy na tej robocie znają się najlepiej – trenerzy Akademii Piłki Nożnej: Paweł Marszałek i Tomasz Mucha. Ponadto w otwarciu i zakończeniu uczestniczyli piłkarze pierwszej drużyny, Jakub Kuzdra oraz Gabriel Estigarribia, którzy wsparli dobrym słowem, a do przygotowanych przez Brose Sitech nagród dorzucili piłki z autografami Pomarańczowo-Czarnych oraz bilety. Mamy nadzieję, że z wszystkimi grupami zobaczymy się ponownie, ale już na stadionie.

Zdjęcia: Chrobry Głogów S.A. Łukasz Jaremkiewicz

Podziel się tym wpisem: