KGHM SPS Chrobry Głogów wygrywa przełożony mecz 22. kolejki z drużyną SMS PZPS Spała 3:0.

Sety: 22:25, 13:25, 17:25 dla Chrobrego.

Dokładnie jedną godzinę i sześć minut zajęło nam pokonanie zespołu SMS PZPS Spała. Tak jak pierwszy set był jeszcze wyrównany (22:25), tak kolejne dwa zdominowaliśmy (13:25 i 17:25). Przez całe spotkanie po naszej stronie było widać wiarę w siebie i zaangażowanie. Dobrze funkcjonował blok, obrona, nie zwalnialiśmy ręki na zagrywce i graliśmy jak z nut w ataku. Ogromne brawa należą się całej drużynie, a w szczególności dla naszego dzisiejszego MVP – Pawła Gryca, który zagrał dziś rewelacyjne zawody!

cieszą się zawodnicy KGHM SPS Chrobry Głogów.

Po zwycięstwie w Spale Chrobry ma na koncie 8 punktów i już w najbliższą sobotę zagra mecz wyjazdowy z AGH Kraków. Akademicy zajmują w tabeli Tauron 1. liga miejsce 11. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00.

Zdjęcia: Tauron 1. Liga