SMS Chrobry Głogów kształci przyszłe gwiazdy piłki nożnej
Kariera piłkarska na wyciągnięcie ręki? SMS Chrobry Głogów zaprasza na testy!

W nadchodzący poniedziałek, 15 kwietnia, młodzi piłkarze będą mieli szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności i dołączenie do elitarnej grupy uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów. To wyjątkowa okazja, by rozpocząć swoją drogę do kariery sportowej w renomowanej placówce, która jest kuźnią talentów na polskiej scenie futbolu.

  1. Znaczący wpływ SMS na rozwój młodych talentów.
  2. Egzamin sprawnościowy – klucz do przyszłej kariery w piłce nożnej.
  3. Udane występy absolwentów na krajowych i międzynarodowych arenach.
  4. Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji i egzaminu.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów nieustannie umacnia swoją pozycję na mapie polskiego futbolu, będąc domem dla takich talentów jak Bartlewicz Szymon czy Dominik Piła, którzy teraz święcą triumfy na krajowych i międzynarodowych boiskach. To właśnie w murach tej szkoły młodzi ludzie mają szansę na rozwój swoich umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów i wychowawców.

Rekrutacja do szkoły jest otwarta dla kandydatów do 1, 2 i 3 klasy liceum, którzy marzą o karierze piłkarskiej. Egzamin sprawnościowy, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek na stadionie miejskim, jest pierwszym krokiem do realizacji tych marzeń. Wszyscy zainteresowani powinni zgłosić się do rejestracji, by móc wziąć udział w testach.

Zaplanowane na godziny 15:30 – 17:30 testy to nie tylko sprawdzenie umiejętności fizycznych, ale również okazja do pokazania swojego zaangażowania i pasji do piłki nożnej. To właśnie te cechy, w połączeniu z talentem, kształtują przyszłe gwiazdy futbolu.

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji i szczegółów egzaminu dostępne są dla kandydatów, którzy pragną wziąć los w swoje ręce i zmierzyć się z wyzwaniem, jakie stawia przed nimi SMS Chrobry Głogów. Nie przegap tej szansy na rozpoczęcie swojej piłkarskiej przygody.


Na podstawie: Urząd Miasta Głogów